KJK Avamerepurjetamise karikavõistlus SEIKO CUP 2012

      

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2012 etapid:
I     1. mai Avavõistlus
II    19.-20. mai E4 Karikavõistlus
III   9. juuni Terra Feminarum
IV   1. september Sügisregatt
V    15. september Jahtklubi regatt
VI   29.-30. september Tallinna Meistrivõistlused
VII  27. oktoober Lõpuvõistlus

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP võistlusklassid
ORC I – GPH ≤ 615,0
ORC II – GPH on 615,1 – 651,0
ORC III – GPH on 651,1 – 700,0
ORC IV – GPH ≥ 700,1

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP korraldamise juhend

I etapp - 1. mai - Avavõistlus
Võistlusteade
Tulemused 
Kokkuvõte

Pildigalerii - Fotod: Piret Salmistu

II etapp - 19.-20. mai - E4 Karikavõistlus
Võistlusteade
Tulemused 
Kokkuvõte
Pildigalerii - 1. päev Fotod: Agnes Lill
Pildigalerii - 2. päev - Fotod: Agnes Lill

III etapp - 9. juuni - Terra Feminarum
Võistlusteade
Tulemused 
Kokkuvõte 
Pildigalerii - Fotod: Agnes Lill ja Piret Salmistu

IV etapp - 1. september - Sügisregatt
Võistlusteade
Tulemused
Kokkuvõte
Pildigalerii

V etapp - 15. september - Jahtklubi regatt
Võistlusteade
Tulemused
Kokkuvõte
Pildigalerii - Fotod: Ly Soots 

VI etapp - 29.-30. september - Tallinna MV lühirajal
Võistlusteade
Online registreerimine - soodushind kuni 25. september
Tulemused - ORC (punktiarvestus - Performane Line inshore)
Tulemused - ESTLYS (Time On Time)
Pildigalerii - Fotod: Piret Salmistu
1. päev2. päev - Fotod: Ly Soots 

VII etapp - 27. oktoober - Hooaja lõpuvõistlus
Võistlusteade
Hooaja lõpuvõistlus jäi ära, sest varakult talviseks muutunud ilmaolud ei võimaldanud regatti pidada.

KOONDPROTOKOLL PÄRAST 6 ETAPPI - mahaarvamised tabelis on tumeda taustaga

Esikolmikud gruppide kaupa (hooaja jooksul osales neljas grupis kokku 38 jahti.):

I grupp (hooajal osalenud 6 jahti)
1. EST 475 Forte – X-41 OD - 15,33 punkti - kapten Jaak Jõgi

Meeskonnas: Tammo Otsasoo, Indrek Lepp, Tauno Tõnus, Kalev Vapper, Kalev Kaal, Ando Raud, Priit Rebane, Jan Raudsepp, Indrek Rajangu, Marko Nüüd
2. EST 550 Amserv – Gr. Soleil 42R - 12,28 punkti - kapten Juss Ojala
Meeskonnas: Marek Harjak,  Raul Loopalu, Karl Vahtra, Andres Rätsepp, Priit Berkmann, Peeter Parelo, Rando Randmaa, Kaarel Kruusmägi, Alari Harjak, Karl-Robert Trink, Mihkel Pajula
3. EST 299 Lady Bird – Akton 395 - 9,89 punkti - kapten Karl-Hannes Tagu
Meeskonnas: Jaanus Tagu, Margus Kastehein, Aivar Kullamaa, Hannes Verlis, Külli Martinson, Ago Pärtel, Andres Ebruk, Rainer Tamm

II grupp (hooajal osalenud 12 jahti)
1. EST 453 Brigitta-X – X-34 - 33,99 punkti - kapten Aleksandr Karboinov

Meeskonnas: Aleksei Artamonenkov, Konstantin Antonenko, Allan Kõdar, Aleksandr Zdanov, Igor Shambalov, Andrey Gontsarenko
2. EST 633 Cherie – First 35 - 31,36 punkti - kapten Ivar Aru
Meeskonnas: Tarmo Leeman, Ando Lääne, Erik Kadarik, Tarmo Kristjanson, Kristjan Keert, Jaanus Adusoo.
3. EST 462 Passione – First 34.7 - 29,85 punkti - kapten Sven Heil
Meeskonnas: Sven Nuutmann, Rain Tomingas, Martin Länts, Eero Pank, Renee Treifeldt, Tanel Kuuda, Karin Simanson

III grupp (hooajal osalenud 8 jahti)
1. EST 324 Tessa – Ridas 35 - 31,33 punkti - kapten Alar Ivanson

Meeskonnas: Meelis Mõtlik, Maigrit Jaakkola, Erik Riikoja, Karl Saluveer, Kaupo Kala, Alaksander Russakov, Aivar Toms, Riivo Sillak
2. EST 353 Enel – Cross 31 - 17,97 punkti - kapten Toomas Soots
Meeskonnas: Ado Tikerpäe, Andreas Lukin, Andres Ausman, Villu Tragon, Ly Kõlli
3. EST 700 Vesikaar – Cross 31 - 11,37 punkti - kapten Tanel Tamm
Meeskonnas: Eerik Luka, Indrek Tamm, Raiot Pikmets, Ain Kivi, Rasmus Urb

IV grupp (hooajal osalenud 12 jahti)
1. EST 751 Minni – Ridas 26 - 26,37 punkti - kapten Andres Aavik

Meeskonnas: Marek Vaho, Egon Hünninen, Veiko-Peeter Kargu, Ahto Paadik
2. EST 95 Viru – Conrad 25 - 26,17 punkti - kapten Indrek Pikk
Meeskonnas: Jaan Kaver, Raini Mihkelson, Toomas Udu, Margo Rüütel, Henri Pikk
3. EST 242 Leila – Polaris - 24,04 punkti - kapten Priit Põldmaa
Meeskonnas: Jaan Laasalu, Jana Laasalu, Ketlin Ilves, Kerttu Põder

Vaata piltidega ülevaadet parimatest

KJK Avamerepurjetamise karikavõistluse SEIKO CUP 2012 parimate autasustamine toimub Kalev Jahtklubi hooaja lõpupeol, 30. novembril. 

Arvet Tetsmann - 80
Palju õnne!
Edasi »


2014.a Kalev Jahtklubi hooaja pidulik lõpupidu
Reedel, 14. novembril kell 19.00 Tallinna Lillepaviljonis
Edasi »


Jahtide väljatõstmise järjekord
Laupäeval, 18. oktoobril
Edasi »


Seiko Cup karikasarja Lõpuvõistlus lõpetas ESS Kalev Jahtklubi 2014.a merehooaja
Ilm oli kui kingitus - soe ja päikseline, parajalt tuuline. Hooaja viimasest võistlusest võttis osa ..
Edasi »


Klubi lipu langetamine
Laupäeval, 11. oktoobril kell 15
Edasi »